Контролер СКМ-8

Контролер СКМ-8

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Сканер об’єктів СКМ-8 виробляється згідно технічних умов ТУ У 26.3-38269282-001.2014.

СКМ це кінцевий пристрій “Системи моніторингу за технологічними процесами “Скайдом”, яка працює в реальному часі. Дозволяє бачити параметри технологічного обладнання, транспортуючого природній газ, з будь якого пристрою, підключеного до інтернету і у будь який час (звісно, за наявністю дозволу).

СКМ призначений для виконання автоматичного сбору даних з датчиків, встановлених на обладнанні і передачі цих даних через бездротовий GSM канал зв’язку в інтернет, на сервер газової компанії.

Інформація на сервер передається вбудованим GSM модемом, пакетом даних, по технології GPRS (пакетний режим передачі загального призначення) із задаваємою періодичністю.

В разі спрацювання аварійних датчиків (ПЗК, відкриття дверей, або інше) інформація на сервер передається у екстреному порядку.

Вбудований GSM модем відповідає вимогам Технічного регламенту радіо-обладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, а також нормативним документам, застосування яких є доказом відповідності пристрою вимогам зазначеного Технічного регламенту і має Сертифікат відповідності у сфері використання радіочастотного ресурсу України та внесений до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування.

СКМ дозволяє виконувати дистанційне керування налаштуваннями частоти транзакцій (передачі даних). Частоту можна налаштовувати кратно хвилині (від 1 хвилини до 24 годин і більше).

Пакет даних містить в собі «сирі», необроблені значення датчиків і службову інформацію.

Службова інформація — це дані про стан апаратури: напруга живлення, температура обладнання, дані про якість GSM сигналу.

Електроживлення СКМ здійснюється від вбудованих акумуляторів і від зовнішнього джерела з напругою від 5,5В до 36В. Акумулятори використовуються в якості резервного живлення.

 

Інструкція з експлуатації ЗАВАНТАЖИТИ